Sepet

Hakkımızda

Türkiye en yeni ticaret platformu www.heraniste.com, Türkiye’de dijitalleşme dönemine en iyi şartlarda entegre olmuş bir yapıya sahip olarak, marka ve işletmelerin değerli ürünlerini, müşterileriyle online buluşturmak üzere kurulmuş ve ülke ekonomimize katkıları hususunda devamlılık ilkesiyle hareket etmektedir.

www.heraniste.com markası, tüm hak ve imtiyazlarıyla birlikte, Ankara merkezli, Vekedi Sistem Gıda Paz. Tic. Ltd.Şti., ait olup, e-ticaret, internet ve teknoloji alanında Türkiye’de sektöre yön gösteren bir firma olma hedefiyle yola çıkmıştır.    

heraniste,  dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile birlikte gelişimini sürekli olarak sürdürmektedir. Online alışverişte, ihtiyaca yönelik çözümler bulan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip bir ekip ile çalışmaktadır.  

Geniş ve yaygın ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanması üzere, hiçbir ayrıntıyı atlamadan en iyi hizmeti sunmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

www.heraniste.com, Ticarette fırsat eşitliğine uygun hareketle, herkes için yeni işe olanakları sağlayarak istihdam alanında inovatif çözümler sunmaktadır. 

Siz de sahibi olmak istediğiniz bir ürün aklınıza geldiğinde geç kalmadan her an iste ve alışverişin büyülü dünyasına katılmaktan çekinme, 

Müşterilerimiz bizi tercih ettikçe, keyifle hizmet vermek üzere hep buradayız.