Sepet

Hakkımızda

Türkiye'nin en yeni ticaret platformu olan heraniste.com, Türkiye'deki dijitalleşme dönemine en iyi şartlarda entegre olmuş bir yapıya sahip olarak, markaların ve işletmelerin değerli ürünlerini, müşterileriyle online buluşturmak üzere kurulmuştur. Ülke ekonomimize sunacağımız katkı konusunda devamlılık ilkesiyle hareket etmekteyiz.

heraniste.com markası, tüm hak ve imtiyazlarıyla birlikte, Ankara merkezli, Vekedi Sistem Gıda Paz. Tic. Ltd.Şti.'ne, ait olup, e-ticaret, internet ve teknoloji alanında Türkiye'de sektöre yön gösteren bir firma olma hedefiyle yola çıkmıştır.    

heraniste.com,  dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile birlikte hareket etmeye devam etmektedir. Online alışverişte, ihtiyaca yönelik çözümler bulan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip bir ekip ile çalışmaktadır.  

Geniş ve yaygın ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere, hiçbir ayrıntıyı atlamadan en iyi hizmeti sunmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

heraniste.com, e-ticarette fırsat eşitliğine uygun hareketle, herkes için yeni iş olanakları sağlayarak istihdam alanında inovatif çözümler sunmaktadır. 

Siz de sahibi olmak istediğiniz bir ürün aklınıza geldiğinde geç kalmadan heraniste ve alışverişin büyülü dünyasına katılmaktan çekinme, 

Müşterilerimiz bizi tercih ettikçe, keyifle hizmet vermek üzere hep buradayız. 

 

heraniste.com ekibi