Sepet

KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT

KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
Yeni
KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
KİREÇ ÖNLEYİCİ APARAT
Satıcı : Steril Ortam
219,00 TL
Vergiler Hariç: 219,00 TL
Etiketler: KİREÇ, ÖNLEYİCİ, APARAT

BU CİHAZ, SANAYİ TİP BÜYÜK MAKİNELER, CAPUCİNO, ÇAY-KAHVE MAKİNELERİ DAHİL BÜYÜK KAPASİTELİ VE EV TİPİ MAKİNELER İÇİN TASARLANMIŞ OLUP ÇOK ETKİLİ ÖZEL MANYETİK ETKİYE SAHİPTİR.

MAKİNANIZA SUYUN İLK GİRİŞİNDEN İTİBAREN KİRECİ KONTROL ALTINA ALIR, EN İDEAL , ETKİLİ BİÇİMDE , KİRECİ ÖNLER VE MÜKEMMEL TEMİZLİK GÜCÜ İLE MAKSİMUM SU, ELEKTRİK, DETERJAN TASARRUFUNU GARANTİ EDER.

Suda bulunan kalsiyum ve bikarbonat gibi moleküller su hareketliliğinde ve ısı oluşumunda birleşerek kireç taşına dönüşmektedirler.

  • Oluşan kireç makinlerinizde deterjanın etkisini azaltarak daha fazla deterjan ve kireçi yok edebilmek için tuz, kireç önleyici gibi farklı deterjan kullanımını çoğaltırlar.
  • Kireç aynı zamanda makinelerde bulunan diğer aksamlarında kısa sürede paslanma, aşınma ve özelliklede rezistanslarda oluşan kireç nedeni ile daha fazla elektrik sarfiyatına sebep olmaktadır.
  1. Kireç çözücülerden %100
  2. Deterjan ve yumuşatıcılardan %50-70
  3. Enerjiden %40 gerçek tasarruf.

Kireç giderici manyetik hortumlar ise suyun içinde yer alan mineralleri manyetik etkisiyle etkileyerek birleşmelerini önler. Bu sayede kir parçacıklarını çıkarmada çok etkili olan yumuşak su elde edilir.

MONTAJ VE KULLANIMI OLDUKCA BASİT OLUP, MUSLUK İLE MEVCUT HORTUMUN ARASINA TAKILIR.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.