Sepet

Sıfır Risk Sistemi

Sıfır Risk Sistemi, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk Sistemi sayesinde internetten bir tıkla alışveriş yapabilir; ürünü teslim alır ve onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Heraniste.com üzerinde yapılan tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk Sistemi güvencesindedir.

 

Ürünün ödemesini yapın  

Ürüne ödeme yaptığınızda ödediğiniz tutar heraniste.com'un güvenli havuz hesabına aktarılır. Siz ürünü teslim alıp ödeme onayı vere kadar paranız havuz heabında tutulur.
 

Satıcı ürünü kargolar        

Ödeme yapmanızın ardından satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içinde ürünü adresinize kargolar.
 

Ürüne onay verin                  

Teslim aldğınız ürünü kontrol ettikten sonra ödeme onayı verebilirsiniz.
 

Ürün bedeli satıcıya aktarılır

Ödeme onayınızın ardından heraniste.com havuz hesabında tutulan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Sıfır Risk Sistemi güvencesinde heransite.com ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletir. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.

Sıfır Risk Sistemi ile paranız %100 heraniste.com güvencesi altında

heraniste.com'da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk Sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz %100 güvenceli olarak gerçekleşir.

heraniste.com havuz hesabı nedir?

Havuz hesabı, heraniste.com'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli bir hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce heraniste.com tarafından yönetileni güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız heraniste.com  tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.